0 کالا - 0تومان
logo-samandehi

 

تحویل اکسپرس

تضمين بهترین كيفيت

تضمين بهترین قیمت

ضمانت مرجوعی

برش و بسته بندی دلخواه

74576000

تحویل اکسپرس

تضمين بهترین كيفيت

تضمين بهترین قیمت

ضمانت مرجوعی

برش و بسته بندی دلخواه

معرفی مستر قصاب

مجموعه مسترقصاب، یک فروشگاه آنلاین محصولات پروتئینی می باشد که امکان خرید انواع محصولات پروتئینی را به صورت آنلاین برای مصرف کنندگان محترم فراهم می نماید. مسترقصاب محصولات پروتئینی را با تنوع بالا، کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان محترم ارائه می نماید. محصولات خریداری شده با تاریخ روز و با استفاده از ناوگان توزیع سردخانه ای مسترقصاب تحویل مشتریان خواهد شد

مسترقصاب با بهرمندی از دانش و تجربه طولانی مدت تیم تخصصی خود ارزشهای شش گانه ای را به مشتریان محترم ارائه می کند:

  • تضمین کیفیت و تازگی

کیفیت و تازگی محصولات اولین و مهمترین ارزش ارائه شده به مشتریان می باشد. در واقع محصولات با استانداردهای کنترل کیفی مسترقصاب، به صورت روزانه تهیه و ارسال می گردد.

  • ضمانت مرجوعی

علیرغم اجرای فرآیند کنترل کیفی در پروسه تولید، بسته بندی و ارسال محصولات، مشتریان محترم لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی محصول را بررسی و در صورت وجود هرگونه مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن محصول توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

  • تضمین بهترین قیمت

با توجه تجربیات تیم تخصصی مسترقصاب در حوزه تامین محصولات و ارتباط با تامین کنندگان بزرگ و خوش نام در این حوزه، واسطه ها و دلالان از چرخه تامین محصولات حذف شده و قیمت تمام شده برای مشتری نهایی به حد چشمگیری کاهش یافته است.

  • برش و بسته بندی دلخواه

یکی دیگر از خدمات مسترقصاب برش و بسته بندی محصولات به دلخواه مشتریان می باشد. این امکان به صورت گزینه های از پیش تعریف شده بر روی کلیه محصولات وجود دارد. علاوه بر این چنانچه مشتری درخواستی خارج از گزینه های از پیش تعریف شده داشته باشد می تواند در قسمت توضیحات سفارش قید نماید.

  • ارسال اکسپرس

ناوگان بزرگ توزیع مجموعه مسترقصاب مجهز به وسایل نقلیه یخچال دار می باشد و آمادگی ارسال محصولات به مناطق 22 گانه تهران، کرج و شهر پردیس را در کمترین زمان و با رعایت کامل زنجیره سرد داراست. امکان انتخاب زمان دلخواه جهت دریافت سفارش وجود دارد. همچنین امکان پرداخت وجه سفارش را به مامور ارسال وجود دارد. مامور ارسال موظف است سفارش را درب منزل یا آپارتمان مشتری تحویل نماید. تحویل سفارش پس از بررسی سلامت فیزیکی و بسته بندی سفارش در حضور مامور ارسال صورت می پذیرد. هزینه ارسال کلیه سفارشات مبلغ 40 هزار تومان می باشد.

  • پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین و اینترنتی از طریق درگاه و به صورت مکانیزه فراهم شده است.

 

logo-samandehi
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8/30 الی 20 پاسخگوی شما خواهیم بود.
021-74576000