0 کالا - 0تومان
logo-samandehi

 

تحویل اکسپرس

تضمين بهترین كيفيت

تضمين بهترین قیمت

ضمانت مرجوعی

برش و بسته بندی دلخواه

74576000

تحویل اکسپرس

تضمين بهترین كيفيت

تضمين بهترین قیمت

ضمانت مرجوعی

برش و بسته بندی دلخواه

همکاری با سازمانها

همکاری سازمانی

چنانچه شما مدیر یک سازمان دولتی، موسس یک شرکت خصوصی و یا مدیر منابع انسانی هستید توجه شما را به این مطلب جلب میکنم. یکی از خدمات مسترقصاب همکاری با سازمانها می باشد. مسترقصاب ساز و کاری را ایجاد کرده تا بتواند پاسخگوی نیاز سازمانها و تامین اقلام مورد نیاز آنها باشد. ارائه خدمات مسترقصاب در سه قالب خرید عمده، کارت هدیه و کد تخفیف می باشد.

خرید عمده

یکی از نیازهای سازمانها و شرکتها خرید عمده و تامین اقلام مصرفی رستورانی می باشد. از خرید عمده گوشت و مرغ گرفته تا برنج و اقلام تره بار. مسترقصاب آماده فروش عمده ی این اقلام با شرایط ویژه می باشد. ما با ارائه ارزش هایی چون تضمین بهترین کیفیت و قیمت، ضمانت مرجوعی، ارسال اکسپرس سعی در ارایه هرچه بهتر خدمات داریم. چنانچه شما مسولیت خریدهای سازمانی را برعهده دارید از این پس مسترقصاب آماده پاسخگویی به نیازهای شما خواهد بود.

کارت هدیه

بسیاری از شرکتها به کارکنان خود در مناسبتهای خاص کارت هدیه یا بن کالا می دهند. به عنوان مثال تولد، نوروز، رمضان و... همچنین برخی شرکتها برای مشتریان خود گاها هدایایی در نظر می گیرند. کارت های هدیه مسترقصاب گزینه مناسبی برای این کار می باشد. این کارتها در قیمتهای مختلفی وجود دارد و با آنها می توان از کلیه محصولات مسترقصاب خرید نمود.

کد تخفیف

گاهی مواقع ممکن است که سازمانها و شرکتها برای مشتریان و کارکنان خود جوایزی کوچک در نظر بگیرند. به عنوان مثال مبلغ 50 هزار تومان تخفیف خرید از مسترقصاب. ما آمادگی تولید و ایجاد کدهای تخفیف بنا درخواست شما را داریم و مواردی چون مبلغ، مهلت زمان استفاده، گروه کالای خاص قابل تعریف خواهد بود.

می توانید برای ثبت درخواست همکاری از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.

logo-samandehi
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8/30 الی 20 پاسخگوی شما خواهیم بود.
021-74576000